Spot Eşya Mağazalarımız

30.07.2021
Spot Eşya Mağazalarımız

Doğan spot eşya firması olarak uzun zamandır sektörün içinde bulunduğumuz için siz değerli müşterilerimize İzmir’de birçok şubemizle hizmet vermekteyiz. Bornova, Bayraklı ve Karşıyaka’da yer alan şubelerimizle şehrin dört bir yanında kolayca mağazalarımıza ulaşma imkanına sahipsiniz. Mağazalarımız açıldığı günden bu yana siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerinin olabilecek en yüksek seviyede karşılamak için maksimum çabayı ve çalışmayı göstermektedir. Geçmişten günümüze baktığımızda spot eşya sektöründe daima alanının en iyilerinden ve en önde gelenlerinden biri haline gelmiştir .

İkinci el eşya alım satımı başlamış olduğu günden beri hem alan hem de satan kişi için büyük bir tasarruftur. Çoğunuzun da bildiği gibi dünya her gün yenileniyor değişiyor ve gelişiyor. Değişen ve gelişen dünyada ne her gün yenisi çıkan moda akımlarına yetişebiliriz ne de dürüst olmak gerekirse bu akımlara maddi anlamda yetiştirebiliriz. Günümüzde pek çok aile için gider gelirden daha fazladır ve durum bu haldeyken insanlar kredi kartı borçlarını asgari tutarda bile zorla ödeyebilmektedirler. Hayat geliştikçe yaşam şartları zorlaşıyor ve bu tabii ki de insanların hayat kalitesini doğrudan etkiliyor. İkinci el eşya alım satımının bu bağlamda neredeyse her alanda topluma fayda sağladığını söylesek sanırım çokta abartmış olmayız. 

Mağazalarımız açıldığı günden bugüne dek olabilecek en uygun fiyata en kaliteli ürünü sizlere sunmak için elinden gelen her şeyi sonuna dek yapmaktadır. İddia ediyoruz yalnızca şehirde değil tüm bölgede en uygun fiyata en kaliteli ürün imkanını Doğan spot mağazalarından bulabilirsiniz.. Mağaza  personellerimiz size ellerinden gelen en iyi hizmeti sunmak için durmadan gece gündüz çalışmaktadır ve temin etmeniz gereken ürüne göre mevcut durumda sunulabilecek en iyi seçenekleri sizlerin önüne sunmaktadır.

Mağazalarımızda en çok dikkat edilen hususlardan biri ihtiyaç dışı ürününü satmak isteyen kişinin satmak istediği ürünün kalitesidir. Biz yıllardır kendimiz kullanmayacağımız hiçbir ürünü siz değerli müşterilerimizin alması için satışa sunmadık ve bundan sonrada bu prensip doğrultusunda hareket etmenin garantisini sizlere vermekteyiz. Mağazalarımızda göreceğiniz her ürünün kullanılmayacak halde olduğu için değil ihtiyaç fazlası olduğu için satıldığının garantisini sizlere gönüll rahatlığıyla verebiliriz.

Tümü