Karşıyaka Spot Eşya İkinci El Samsung Inverter Klima Alım Satım işi yapıyoruz.

Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı nakden nakliye ücretsiz olarak yerinde alıyoruz.

İkinci el ve spot eşya alım satımı denildiği zaman akla gelen ilk İzmir firmaları arasında yer alıyoruz. Doğan spot firması olarak uzun yıllardır sizlere hizmet veriyoruz. En kaliteli ve en temiz ikinci el eşyaları özenle seçerek, uygun fiyatlarla birlikte sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Sadece eşya satışı değil aynı zamanda eskiyen veya kullanmadığınız eşyalarınızı da satın alıyoruz. Bunun için satmak istediğiniz eşyaların görsellerini firmamızın iletişim numarasına iletmeniz yeterli olacaktır. Gerekli incelemenin ardında değeri belirlenip size fiyat teklifi sunulacaktır. Aradığınız ve ihtiyacınız olan ikinci el eşyaları görmek ve fiyatlarını öğrenmek için ise doğrudan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her türlü ikinci el ev, ofis, büro, işyeri, otel, yazlık eşyanız için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz eşyanızın fotoğraflarını WhatsApp üzerinden bize ulaştırmak.

İzmirde ikinci el komple ev eşyası alım satım işleriniz için Doğan Spot Eşya İzmir garantisi ve güvencesi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Karşıyaka Spot Eşya İkinci El Samsung Inverter Klima Alım Satım . Satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, tv, led tv, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, süpürge, no frost buzdolabı, fırın gibi ev, yazlık, ofis, otel eşyalarınız için En İyi Fiyat Garantisi Sunuyoruz

spotçu izmir ikinci el eşya alım satım merkezi

Doğan Spot Eşya İzmir 'den alım veya satım yaptığınız her türlü eşyalarınız için anında nakit paranızı takdim edip Ücretsiz nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Karşıyaka Spot Eşya İkinci El Samsung Inverter Klima Alım Satım, İzmir de Spot Eşya da Kalite'nin Tek Adresi Doğan Spot Eşya İzmir
| 5 Üzerinden 5 Puan | Ortalama 100 Kullanıcı Deneyimi

Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.

Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.