Bornova Spotçu A++ Bulaşık Makinesi Alanlar

Her türlü ikinci el eşyanız için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz sıfır eşyanızın veya ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek 0(543)6870051 numaralı WhatsApp Hattımız üzerinden bize ulaştırmak.

Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı nakden nakliye ücretsiz olarak yerinde alıyoruz.

Bornova Spotçu A++ Bulaşık Makinesi Alanlar 2. El Eşya Spotçu Mağazası

İzmirde ikinci el komple ev eşyası alım satım işleriniz için Doğan Spot Eşya İzmir garantisi ve güvencesi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, tv, led tv, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, süpürge, no frost buzdolabı, fırın gibi ev, yazlık, ofis, otel eşyalarınız için En İyi Fiyat Garantisi Sunuyoruz

Bornova Spotçu A++ bulaşık makinesi, yüksek performansı, enerji tasarrufu özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Bu bulaşık makinesi, A++ enerji sınıfına dahil olan bir cihazdır ve enerji tüketimini minimize ederken yüksek performans sunar. Spotçu Bornova A++ bulaşık makinesi, 12 kişilik bir ailenin bulaşıklarını tek seferde yıkayabilecek kapasitede bir makinedir.

Makinenin yıkama performansı, 6 program ve 4 farklı sıcaklık seçeneği aracılığıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Ayrıca, ek fonksiyonlar arasında yarı yük seçeneği, hızlı yıkama ve gecikmeli başlatma gibi seçenekler de bulunur.

Spotçu Bornova A++ bulaşık makinesi, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Makine, sezgisel bir kontrol paneli ve kolayca anlaşılabilen sembollerle donatılmıştır. Ayrıca, makine, bulaşıkların güvenli ve etkili bir şekilde yıkanmasını sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Bulaşık makinesi, çevre dostu bir seçenek olmak için tasarlanmıştır. A++ enerji sınıfına dahil olması, enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda düşük su tüketimiyle çevre üzerinde de olumlu bir etki yaratır.

Sonuç olarak, Bornova Spotçu A++ bulaşık makinesi, yüksek performans, enerji tasarrufu ve kullanıcı dostu tasarım özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan bir bulaşık makinesidir.

Spotçu izmir ikinci el eşya alım satım merkezi. Doğan Spot Eşya İzmir'den alım veya satım yaptığınız her türlü eşyalarınız için anında nakit paranızı takdim edip ücretsiz nakliye hizmeti sağlıyoruz. Bornova Spotçu A++ Bulaşık Makinesi Alanlar, İzmir de Spot Eşya da Kalite'nin Tek Adresi Doğan Spot Eşya İzmir
| 5 Üzerinden 5 Puan | Ortalama 100 Kullanıcı Deneyimi

Satmayı Düşündüğünüz Eşyalarınızın Resmini Whatsapp Üzerinden Bize Gönderin Anında Fiyatlandıralım.

Satmak İstediğiniz yada Satın Almak İstediğiniz Eşyalar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.